SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ Hradec Králové

18.06. 15:28 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné administrativní pozice
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseJiné administrativní pozice
Místo výkonu práceHradec Králové
Odměna za práci20 000 Kč měsíčně
Popis: SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ (DAŇOVÁ EVIDENCE)
-- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
-- Popis pracovní pozice: samostatné vedení účetnictví klientů; zpracování přiznání k DPH, ev. silniční daně; zpracování ročních účetních závěrek; komunikace s klientem a se státní správou
-- Požadavky: praxe v oblasti podvojného účetnictví; všeobecná znalost zákona o dani z příjmu; samostatnost při zpracování přiznání k DPH; samostatnost při zpracování měsíčních účetních závěrek; komunikativnost; znalost AJ nebo NJ výhodou; znalost daňové evidence výhodou; řidičský průkaz sk. B výhodou
-- Nabízíme: práci v příjemné prostředí a kolektivu; praxi ve stabilní společnosti s dlouhou praxí; možnost osobního rozvoje a vzdělávání; stravenky; příplatek při používání cizího jazyka v praxi; vánoční prémie; mimořádné odměny při získání nových zakázek; odměny z mimořádné fakturace
-- Své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: ivana.honzova@cesorg.cz (pí. Hozová)

Oblast inzerce:

Hradec Králové

Číslo inzerátu:

13150332

Počet zhlédnutí:

1 271x

Zhlédnutí detailu:

26x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 993 331 inzerátů