Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PŘÍPRAVÁŘ STAVBY/KALKULANT

PŘÍPRAVÁŘ STAVBY/KALKULANT

České Budějovice
8. 4. 2016 - 07:32

Společnost A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Přípravář stavby/kalkulant

NÁPLŇ PRÁCE:

Administrativní podpora projektu od jeho zahájení (vstupní dokumenty) po jeho dokončení (archivace zakázky,
Výběr subdodavatelů – poptávky, jednání s dodavateli, finální výběr subdodavatele – ve spolupráci s vedoucím projektu,
Příprava subdodavatelských smluv a objednávek na stavební práce,
Sledování, evidence a rozesílání realizační projektové dokumentace a výrobní dokumentace, řešení projektových změn – ve spolupráci se stavbyvedoucím, vedoucím projektu,
Přepočet výkazu výměr po provedení prací SUB oproti realizační skutečnosti,
Ocenění víceprací investora, příprava změnových listů,
Kalkulace nabídek – spolupráce a podpora oddělení kalkulací.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Přípravář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ stavebního zaměření, pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví jsou výhodou, ale šanci dostanou i absolventi velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita, důraz na detail, důslednost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení problémů
Nabízíme
zajímavé mzdové ohodnocení, pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení, příjemný pracovní kolektiv.

Prodávající
Romana Vicánová