Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník/-ce

Administrativní pracovník/-ce

Praha
29. 3. 2017 - 10:30

Přijmeme pracovnici/-ka pro administrativní činnost s dobrou znalostí práce na PC.
Náplň práce: administrativa, příprava podkladů a reportingů pro vedení.
Požadavky: min. středoškolské vzdělání, znalost MS Office, dobré analytické myšlení, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: prusaz@exekucerychle.cz, kontaktní osoba Mgr. Zbyněk Průša.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
pečlivost zodpověnost pracovitost systematičnost schopnost práce na PC a znalost MS Office produktů
Nabízíme
příjemné prostředí v centru Prahy zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na spoření a další) stabilní zaměstnání nadstandardní platové podmínky a osobní ohodnocení firemní akce příspěvek na Multisport kartu příspěvek na životní a důchodové pojištění celopodnikové volno 1-2x do roka částečně flexibilní pracovní doba

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
JUDr. Ingrid Švecová