Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka obchodního oddělení

Asistentka obchodního oddělení

Praha
6. 3. 2017 - 18:29

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici asistentky obchodního oddělení pro společnost ARAMARK:

Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení (zápisy z porad, týdenní reporting, práce s PC)
- správa systému Salesforce

Firma sídlí na Praze 4, ale od dubna se přesouvá kousek od metra Nové Butovice.

Nástup ihned/dle dohody. Možnost zkráceného úvazku 6hod/denně

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: henzlova-zaneta@aramark.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- aktivní znalost anglického jazyka - dobrá práce s PC (word, excel, powerpoint) - odolnost vůči stresu - praxe na obdobné pozici vítána
Nabízíme
- služební telefon pro osobní užití - flexibilní pracovní doba - možnost homeoffice - firemní stravování

Prodávající
Žaneta Henzlová