Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodník, prodej vybavení pro motorkáře

Obchodník, prodej vybavení pro motorkáře

Jesenice
8. 8. 2016 - 17:17

Firma MotoVšem působící v oboru prodeje motorkářských doplňků hledá do hlavního pracovního poměru obchodníka.
Umístění prodejny:
Jesenice u Prahy (dobré autobusové spojení z Metra Budějovická – 20 minut)

Náplň práce:
- obsluha zákazníka a komplexní zajištění chodu prodejny
- příjem a zpracování objednávek v eshopu
- příjem a naskladňování zboží

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat životopis s fotografií.

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Jiné profese v oboru auto-moto
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem - aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi - ochotu učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost - základní znalost práce na PC - nástup ihned - praxe není nutná - čistý trestní rejstřík - zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou - motorkář(ka) výhodou, ale není nutnou podmínkou
Nabízíme
- nestereotypní práci - přátelský kolektiv - stabilní zázemí - dobré finanční ohodnocení - mzdové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích - práci na hlavní pracovní poměr - služební mobilní telefon - služební notebook

Prodávající
Michal Čapek