Home Práce, zaměstnání Práce v ČR specialista obchodního místa

specialista obchodního místa

Plzeň
7. 4. 2016 - 11:27

Do nově připravovaného obchodního místa OK POINT v Plzni hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:
Specialista obchodního místa OK POINT

Kontakt:
Vojtěch Votava
mobil: 773 688 254
email: vojtech.votava@bcas.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Bankovní poradce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Náplň práce: • Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa • Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství • Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení • Zpracování klientské dokumentace • Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty • Péče o akvizicí získané portfolio klientů • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Nabízíme
Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru • Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb • Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti • Vynikající prodejní a komunikační dovednosti • Mobilitu a časovou flexibilitu • Znalost bankovních produktů Nabízíme: • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení • Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy • Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek