Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Barman/ka Servirka Jáchymov / Brigáda

Barman/ka Servirka Jáchymov / Brigáda

Jáchymov
14. 12. 2015 - 11:00

Popis

Pracoviště: Jáchymov / Incognito Caffee
Nabízíme volnou pracovní pozici: barman/-ka. Ve velmi příjemném prostředí.
Nejedná se o sezónní práci
Požadujeme:
-platný zdravotní průkaz - nutno předložit při pohovoru, zkušenosti s prací na baru, časovou flexibilitu, znalost minimálně jednoho jazyka AJ/NJ - oba výhodou, slušné vystupování
bonus: sleva na konzumaci
Náplň práce:
- obsluha za barem, zajištění plynulého chodu baru - doplňování zboží, úklid, udržování čistoty během pracovní doby,…odklízení sněhu u svého pracoviště.
V případě zájmu kontaktujte na tel od 12 - 18 hod

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Číšník, servírka
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Pracoviště: Jáchymov / Incognito Caffee Nabízíme volnou pracovní pozici: barman/-ka. Ve velmi příjemném prostředí. Nejedná se o sezónní práci Požadujeme: -platný zdravotní průkaz - nutno předložit při pohovoru, zkušenosti s prací na baru, časovou flexibilitu, znalost minimálně jednoho jazyka AJ/NJ - oba výhodou, slušné vystupování bonus: sleva na konzumaci Náplň práce: - obsluha za barem, zajištění plynulého chodu baru - doplňování zboží, úklid, udržování čistoty během pracovní doby,…odklízení sněhu u svého pracoviště. V případě zájmu kontaktujte na tel od 12 - 18 hod
Nabízíme

Prodávající
Karel