Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Dispečerka Taxi / Administrativa

Dispečerka Taxi / Administrativa

Praha
11. 9. 2017 - 20:11

Přepravní společnost hledá personál na pozici noční nebo denní dispečerka. Očekáváme dobrou znalost AJ, dobré komunikativní schopnosti a znalost běžné administrativní kancelářské práce. Nabízíme atraktivní ohodnocení s možností platového růstu, práci v mladém a příjemném kolektivu v kancelářích v blízkosti metra Dejvická.

Náplň práce:
• práce na dispečinku (jednoduchá komunikace mezi řidiči a zákazníky)
• koordinace řidičů (změna řidičů, zadávaní nových řidičů k objednávkám)
• práce s rezervačním systémem (zadávání a vyhledávání objednávek)
• příjem telefonických objednávek, vyřizování e-mailů od zákazníků

Směny:
• denní směny jsou od 7.00 do 15.00 nebo od 15.00 do 23.00
• pouze v případě zájmu je možnost nočních směn od 23.00 do 7.00
• směny jsou rozdělovány s přihlédnutím k vašim časovým preferencím

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Dispečer
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
27000
Požadujeme
• min. SŠ vzdělání • organizační a koordinační schopnosti • samostatnost • zkušenost z dispečinku / call centra výhodou (není podmínkou)
Nabízíme
• získání praxe v rychle se rozvíjející dynamické společnosti • motivující finanční ohodnocení, možnost finančního růstu • práci v mladém a příjemném kolektivu • nástup ihned nebo dle dohody Práce je na směnný provoz. Možnost na HPP nebo na VPP, případně i formou brigády. Prosím zašlete vaše CV pro výběrové řízení.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Libor Kapička