Dispečerka Taxi / Administrativa

11.09. 20:11 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Dispečer

Vhodné i pro

  • maminky na mateřské
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiDoprava, logistika, zásobování
ProfeseDispečer
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci27 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: • min. SŠ vzdělání
• organizační a koordinační schopnosti
• samostatnost
• zkušenost z dispečinku / call centra výhodou (není podmínkou)

Nabízíme: • získání praxe v rychle se rozvíjející dynamické společnosti
• motivující finanční ohodnocení, možnost finančního růstu
• práci v mladém a příjemném kolektivu
• nástup ihned nebo dle dohody

Práce je na směnný provoz. Možnost na HPP nebo na VPP, případně i formou brigády.

Prosím zašlete vaše CV pro výběrové řízení.

Popis:

Přepravní společnost hledá personál na pozici noční nebo denní dispečerka. Očekáváme dobrou znalost AJ, dobré komunikativní schopnosti a znalost běžné administrativní kancelářské práce. Nabízíme atraktivní ohodnocení s možností platového růstu, práci v mladém a příjemném kolektivu v kancelářích v blízkosti metra Dejvická.

Náplň práce:

• práce na dispečinku (jednoduchá komunikace mezi řidiči a zákazníky)

• koordinace řidičů (změna řidičů, zadávaní nových řidičů k objednávkám)

• práce s rezervačním systémem (zadávání a vyhledávání objednávek)

• příjem telefonických objednávek, vyřizování e-mailů od zákazníků

Směny:

• denní směny jsou od 7.00 do 15.00 nebo od 15.00 do 23.00

• pouze v případě zájmu je možnost nočních směn od 23.00 do 7.00

• směny jsou rozdělovány s přihlédnutím k vašim časovým preferencím

Inzerent:Libor Kapička
Telefon:777 774 976
Telefon 2:222 550 365
Odkaz:http://www.ruzyne-letiste.cz/voln..

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

13337973

Počet zhlédnutí:

7 103x

Zhlédnutí detailu:

118x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 990 296 inzerátů