Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Disponent (od 25.000 Kč)

Disponent (od 25.000 Kč)

Olomoucký kraj
7. 4. 2016 - 13:45

Jste komunikativní, mluvíte dobře anglicky a máte zkušenosti s expedicí? Buďte v kontaktu s celým světem! Staňte se Disponentem! Máte zájem účastnit se výběrového řízení? Zašlete nám svůj životopis!
Náplň práce:
- zodpovědnost za přípravu a expedici hotového výrobku k zákazníkovi
- komunikace se zákazníky v rámci celého světa, řešení přepravy
- tvorba příslušné dokumentace, dodacích listů aj.
- spolupráce s ostatními kolegy
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- aktivní komunikace v anglickém jazyce, další jazyk výhodou
- zkušenosti s exportem a clem
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
- zajímavá práce v mezinárodní výrobní společnosti v Prostějově
- moderní prostředí, přátelský kolektiv
- aktivní využití cizího jazyka s možností vzdělávání
- lákavé mzdové ohodnocení s možným růstem
- balíček zajímavých firemních benefitů
- pružná pracovní doba
- práce na HPP, nástup možný ihned
Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Disponent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Nabízíme

Zavřít Zavřít
Kupující
Lucie Borůvková