Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Specialista na výkup a oddlužení nemovitostí Pardubický kraj

Specialista na výkup a oddlužení nemovitostí Pardubický kraj

Litomyšl
3. 4. 2017 - 10:04

Jsme Invest Real Service s. r. o., ryze česká společnost. Hlavní náplní naší činnosti je pomáhat lidem řešit jejich složité finanční situace. Ve spolupráci s právníky, exekutory a dalšími odborníky poskytujeme svým klientům potřebné finanční služby, např. refinancování půjček, řešení exekucí, oddlužení a výkup nemovitostí, insolvenci. Poskytujeme také realitní služby v oblasti Litomyšle, Svitav, Chocně, Ústí nad Orlicí a širokého okolí. V současné době hledáme do našeho týmu SPECIALISTU NA VÝKUP A ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTÍ PRO PARDUBICKÝ KRAJ
Pracovní náplň
- Aktivní vyhledávání nemovitostí k výkupu a oddlužení
- Jednání s klienty, kteří mají zájem o výkup či oddlužení nemovitosti
- Aktivní rozvíjení spolupráce s obchodními partnery (finančními poradci, exekutory, insolvenčními správci)
- Monitorování trhu a vyhledávání nových příležitostí
- Práce v terénu

Životopisy zasílejte na irs-pazinova@lit.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Jiné profese ve finančním sektoru
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- Chuť pracovat - Komunikativnost - Přesvědčovací talent - Samostatnost a tah na branku - Odolnost proti stresu
Nabízíme
- Práce na částečný/plný úvazek - Práce na živnostenský list či dohodu - Provize z uzavřených obchodů - Pružná pracovní doba - Zázemí v kanceláři společnosti - Zaškolení

Prodávající
Invest Real Service s. r. o.