Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektromontér, elektrikář

Elektromontér, elektrikář

Celá ČR
4. 2. 2017 - 22:16

Popis

Popis:
Firma MK elektro byla založena v roce 1990 a od té doby se věnuje elektromontážní činnosti, zejména v oblasti bytové výstavby, ale i v průmyslových a kancelářských objektech. Během svého působení získala cenné zkušenosti v oboru elektrovytápění a osvětlení. Dále i v oblasti zařízení stavenišť a rekonstrukcemi společných prostor bytových domů od přípojky až po byty.

Přijmeme elektrikáře a pomocnou sílu na HPP, DPP, ŽL.
Náplň práce: el. rozvody bytových domů, domů, bytů, průmyslových a kancelářských prostor a zařízení stavenišť.
Plat: 100 - 300/hod.
Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, praxi v oboru, manuální zručnost
Oblast práce: Praha a Středočeský kraj

Kontakt:
Michal Kočí 602 354 226
Jakub Kočí 773 205 020

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrikář
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Spolehlivost, flexibilitu, praxi v oboru, manuální zručnost
Nabízíme
Peněžní odměnu za vykonanou práci, kariérní postup, dovolené dle dohody

Prodávající
Jakub Kočí