Home Práce, zaměstnání Práce v ČR IT Elektrotechnik Olomouc

IT Elektrotechnik Olomouc

Olomouc
11. 6. 2018 - 17:34

Popis

Nabídka práce
Název pozice: Elektrotechnik
Popis: Pracovní náplň:
- analýza poškozeného produktu, nalezení a oprava závady
- diagnostika, měření multimetrem, pájení
- čtení v elektronických schématech
Požadujeme:
- praxe v pájení a opravách elektroniky
- čtení v elektroschématech
životopisy pouze na email: 776103531

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Elektrotechnik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Nabídka práce Název pozice: Elektrotechnik Popis: Pracovní náplň: - analýza poškozeného produktu, nalezení a oprava závady - diagnostika, měření multimetrem, pájení - čtení v elektronických schématech Požadujeme: - praxe v pájení a opravách elektroniky - čtení v elektroschématech životopisy pouze na email: optima@optima.cz
Nabízíme
Požadujeme: - praxe v pájení a opravách elektroniky - čtení v elektroschématech životopisy pouze na email: prace@optima.cz

Prodávající
OPTIMA