Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBCHODNÍ SPECIALISTA

OBCHODNÍ SPECIALISTA

Praha
9. 11. 2016 - 19:13

Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi.
Náplň práce
Náplň práce:
· Zpracování žádostí
· Zadávání údajů do systému
· Řešení požadavků klientů
· Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta
Nabízíme
Co vám nabízíme
· Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let
· Vysoké finanční ohodnocení na trhu
· Marketingovou podporu
· Bleskové zaškolení bez nutnosti dlouhého cestování na hromadné školící centrály
· Klientský kmen k oslovení
· Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší poměr - přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání
Požadujeme
Co od vás očekáváme
· Pozitivní přístup
· ŘP skup. B
· Práce na PC
· Flexibilita
· Samostatnost, odpovědnost

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Co od vás očekáváme Středoškolské vzdělání Pozitivní přístup ŘP skup. B Práce na PC Flexibilita Samostatnost, odpovědnost
Nabízíme
Co vám nabízíme · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Vysoké finanční ohodnocení na trhu · Marketingovou podporu · Bleskové zaškolení bez nutnosti dlouhého cestování na hromadné školící centrály · Klientský kmen k oslovení · Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší poměr - přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Hlaváček Radek