Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepční

Recepční

Praha
26. 4. 2017 - 12:55

Tříhvězdičkový hotel na Praze 10 přijme do mladého a energického kolektivu šikovnou hotelovou recepční.
Práce na DPP, možnost polovičního úvazku, brigády, počet služeb dohodou. Podmínkou znalost AJ, práce s PC, příjemné vystupování, samostatnost a aktivita. Další jazyk a předchozí zkušenost s prací recepční a hotelovým programem výhodou.
Náplň práce: komunikace s klienty, administrativa spojená s ubytováním klientů, vedení evidence - odpovědnost za pokladní hotovost , prodej drobného zboží, podílení se na bezproblémovém chodu hotelu , práce s rezervačním systémem, denní a noční směny,atd. Další úkony dle aktuálních potřeb hotelu
Nástup možný ihned.

Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Konkrétní profese
Hotelový recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Znalost Aj, Nj a Rj výhodou Příjemné vystupování Odolnost vůči stresu Časovou flexibilitu
Nabízíme
Práci v příjemném kolektivu. Dobré platové podmínky.

Recepční

Prodávající
Jitka Boučková