Home Práce, zaměstnání Práce v ČR IT Servisní TECHNIK HW – SW, BRNO

IT Servisní TECHNIK HW – SW, BRNO

Brno
17. 8. 2016 - 12:03

Popis

Hledáme kolegu, ajťáka na plný pracovní úvazek.
Pracovní náplň :
Práce se týká osobních počítačů, případně malých serverů. Správa SW a HW, údržba a opravy,koncových stanic zákazníků. Modernizace PC, diagnostika, zabezpečení PC, reinstalace OS.
Termín nástupu: Dle dohody.
Profil společnosti:
ATOMIX Technology s.r.o., Outsourcing IT pro stálou, zavedenou klientelu.
V červenci jsme se přestěhovali do moderních a větších prostor v Brně na ulici Hněvkovského. O naše zákazníky se staráme už od roku 1998.
Odměna: odpovídající vykonávané profesi
V případě zájmu nám zašlete Vaši nabídku na email prace@atomix.cz

Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
IT technik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Znalost aktuálního PC HW, OS WIN na úrovni technika. Řidičské oprávnění skupiny B. Bezúhonnost. Spolehlivost. IT je Váš koníček
Nabízíme
Motivující platové podmínky. Příjemná a stabilní práce. Moderní pracoviště v Brně s výbornou dostupností. Nové technologie.

Prodávající
Jiří Huryta