Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Inženýr kvality/ Quality Engineer

Inženýr kvality/ Quality Engineer

Hranice
17. 5. 2017 - 13:22

Jsme francouzská firma, která se specializuje na vývoj a výrobu funkčních plastů pro automobilový průmysl (např. značky Porsche, BMW….). V současné době sídlíme v Hranicích na Moravě

Popis pracovní pozice:
-Analyzuje a projednává požadavky zákazníka.
-Vytváří kontrolní plány pro výrobky
-Aktualizuje FMEA procesu, nastavuje kontroly a účinná nápravná opatření
-Vytváří a předkládá PPAP
-Sleduje zákaznické audity a provádí odpovídající akční plány
-Schvaluje uvolnění výroby po modifikaci či úpravě formy
-Kontaktuje zákazníka v případě problémů s kvalitou.
-Předkládá první vzorky zákazníkovi.
-Schvaluje nápravná opatření ve spolupráci s ostatními odděleními.
-Řídí proces reklamací, 8D reporty (vývoj, uzavření, …)

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Kvalitář, specialista jakosti
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
Požadujeme: • SŠ/VŠ technického směru • praxe 3 roky v oblasti kvality • základní orientace v normách IATF 16949 a ISO 9001 • velmi dobrá znalost AJ podmínkou (B2) • znalost PPAP/EMPB, FMEA, CP, SPC, VDA a školení v oblasti provádění auditů výhodou • znalost práce na PC (MS Office) • preciznost, pečlivost, schopnost samostatného rozhodování • výborné vyjednávací a organizační schopnosti, prezentační dovednosti • logické a technické myšlení
Nabízíme
- výborné platové podmínky 35000- 40000,- - prémie - firemní benefity - stravenky - zázemí zahraniční společnosti

Prodávající
Martina Vaculíková