Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Logistik

Logistik

Plzeňský kraj
18. 9. 2017 - 09:25

Pro našeho klienta na Klatovsku hledáme kandidáty na pozici specialisty logistiky.

Náplň práce:

Plány exportu pro dopravce
Pravidelný reporting
Hodnocení přepravců

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Logistik, specialista logistiky
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
Dobrá znalost MS Office Zkušenost s reportingem a zpracováním analýz Komunikativní znalost anglického jazyka Zájem o logistiku
Nabízíme
Ke svému platu získáte ještě příspěvky na dopravu, stravování a penzijní připojištění relaxační volno nad rámec dovolené, možnost stravování v kvalitní podnikové jídelně výhodné telefonní tarify pro celou rodinu

Logistik

Prodávající
Kamil Smrčka