Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Manažer obchodu

Manažer obchodu

Brno
14. 3. 2016 - 08:58

Popis

Portál salonů a služeb MUJSALON.COM
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volného místa

MANAGER OBCHODU

Pracovní náplň:
- odpovědnost za plnění prodeje
- péče o stávající a nové zákazníky
- získávání nových zákazníků
- rozšiřování a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- tvorba obchodních nabídek
- kontrola a spolupráce s kolegy

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Manažer prodejního týmu
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- úplné středoškolské vzdělání zakončeno maturitou - organizační schopnosti - reprezentativní vystupování - schopnost prezentovat služby společnosti - práce s lidmi, zájem o práci se skupinou klientů - znalost práce na PC - flexibilita - loajalita - plné pracovní nasazení a zájem o práci - schopnost samostatné práce - řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme
- zajímavou pracovní pozici v rozvíjející se firmě - samostatnost v rámci partnerského vztahu - intenzivní zaškolení a podpora - přímý kontakt se zákazníky - možnost sebevzdělávání - zajímavé finanční ohodnocení - služební cesty v rámci ČR - práci na ŽL

Prodávající
Blanka Dolečková