Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodník/manažer obchodního týmu

Obchodník/manažer obchodního týmu

Moravskoslezský kraj
4. 4. 2017 - 12:04

Nabízím práci s flexibilní pracovní dobou, každý si sám určuje pracovní dobu podle svých možností, možnost jak přivýdělku k zaměstnání, tak i nadstandardního hlavního příjmu. Nejedná se o finanční poradenství.
Náplň práce:
- vedení a motivace svého týmu
- prezentace produktů společnosti
- péče o klienta
Více informací na tel.: 724 699 235 nebo 722 274 117 nebo na emailu: ondrej.kasztura@gmail.com

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Jiné profese v marketingu a médiích
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- komunikativnost - pracovitost - pozitivní přístup - schopnost naplánovat si práci - manažerské schopnosti
Nabízíme
Rozvoj osobního růstu. Možnost získat firemní auto a dovolené zdarma. Firemní akce. Zázemí mezinárodní firmy. Možnost zdokonalení se v komunikačních dovednostech. Získání nových obchodních zkušeností. Zaškolení v rámci firmy zdarma.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Sára Teperová