Redaktor pro fotbalunas.cz

16.06. 12:13 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Novinář, publicista, redaktor
Hlavní video k inzerátu Redaktor pro fotbalunas.cz

Vhodné i pro

  • důchodce
  • maminky na mateřské
  • zdravotně postižené
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiMarketing, média a reklama
ProfeseNovinář, publicista, redaktor
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Profesionály, ale i úplné nováčky. Lásku k fotbalu a chuť se podílet na celorepublikovém portálu.

Nabízíme: Přivýdělek, První redaktorské zkušenosti, Možnost budoucího uplatnění

Popis:

Pro největší fotbalový portál www.fotbalunas.cz sháníme ambiciózní redaktory z celé ČR.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zašlete nám Váš životopis na email: redakce@fotbalunas.cz

Obratem se Vám ozveme.

Náplň práce: Psaní článků, možnost práce z domova

Požadujeme: Samostatnost, vztah k fotbalu

Že nemáte s novinařinou žádné zkušenosti a zdráháte se nám kvůli tomu ozvat? Zbytečně – se vším novým zájemcům poradíme. Důležitá je chuť vzít si informování z dané soutěže za své a poskytovat hráčům a fanouškům soutěže ty nejlepší informace v republice. Spravujete například webovou stránku některého z klubů, kam již nyní píšete reporty? Tak jste ideální kandidát…

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Číslo inzerátu:

13145175

Počet zhlédnutí:

19 495x

Zhlédnutí detailu:

241x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 759 inzerátů