Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Redaktor pro fotbalunas.cz

Redaktor pro fotbalunas.cz

Celá ČR
16. 6. 2017 - 12:13

Pro největší fotbalový portál www.fotbalunas.cz sháníme ambiciózní redaktory z celé ČR.
Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zašlete nám Váš životopis na email: redakce@fotbalunas.cz
Obratem se Vám ozveme.

Náplň práce: Psaní článků, možnost práce z domova
Požadujeme: Samostatnost, vztah k fotbalu

Že nemáte s novinařinou žádné zkušenosti a zdráháte se nám kvůli tomu ozvat? Zbytečně – se vším novým zájemcům poradíme. Důležitá je chuť vzít si informování z dané soutěže za své a poskytovat hráčům a fanouškům soutěže ty nejlepší informace v republice. Spravujete například webovou stránku některého z klubů, kam již nyní píšete reporty? Tak jste ideální kandidát…

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Novinář, publicista, redaktor
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Profesionály, ale i úplné nováčky. Lásku k fotbalu a chuť se podílet na celorepublikovém portálu.
Nabízíme
Přivýdělek, První redaktorské zkušenosti, Možnost budoucího uplatnění

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Josef Příhoda