Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme aktivní slečnu na pozici RECEPČNÍ MASÁŽNÍHO STUDIA

Hledáme aktivní slečnu na pozici RECEPČNÍ MASÁŽNÍHO STUDIA

Praha
25. 11. 2016 - 14:26

Jsi studentka VŠ, maminka na mateřské či máš dostatek volného času a ráda si přivyděláš?

Hledáme aktivní a komunikativní slečnu.

Nabízíme:
spolupráce na Dohodu, motivační finanční ohodnocení
mladý kolektiv,různorodou práci, prac. doba flexibilní (dle dohody).

Požadujeme:
AJ pokročilá (denní použití),obchodního ducha, reprezentativní vzhled,výborné komunikační dovednosti.

Náplň práce:
komunikace s klienty (telefon, sms, email, chat, online objednávky, osobně v lobby baru)
evidence objednávek v interním systému
správa kasy (hmotná zodpovědnost)
příprava nealko a alko nápojů
udržování chodu podniku (včasné příchody a odchody masérek na směnu, dodržování délky masáže, kontrola úklidu masážních pokojů)
správa lobby baru (čistota, funkčnost, příprava seznamů chybějícího zboží).

Pokud Tě nabídka zaujala, kontaktuj mne na:
natali@mataharisalon.cz
tel.: 777 064 206

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Angličtina na velmi dobré úrovni (denní použití) reprezentativní vzhled velmi proaktivní přístup výborné komunikační dovednosti (především přes telefon, ale i psanou formou) hravé zvládání stresových situací obchodního ducha
Nabízíme
Spolupráce na Dohodu velmi motivační finanční ohodnocení + success fee (150,- /hod. + příplatky za svátky a víkendy) mladý, příjemný a velmi pohodový kolektiv různorodou práci čisté a útulné zázemí maximální podporu ze strany vedení pracovní dobu flexibilní (2 dny v týdnu či po vzájemné dohodě)

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Natalie