Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kosmetička

Kosmetička

Praha
19. 2. 2017 - 19:40

Pro obchod Yves Rocher, hledáme vhodnou kandidátku na pozici kosmetička

Náplň práce:

o Poradenství, kosmetické péče, líčení, prodej zboží, péče o obchod, práce s pokladnou, úklid provozovny.
o Komunikace se zákazníkem.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
o SŠ vzdělání (Kosmetické vzdělání nebo rekvalifikační kosmetický kurz výhodou). o Reprezentativní a příjemné vystupování, čistota. o Dobré komunikační i obchodní schopnosti. o Aktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost za vykonanou práci.
Nabízíme
o Zajímavou a perspektivní práci v příjemném mladém prostředí. o Práci na hlavní pracovní poměr, směnný provoz. o Zaměstnanecké benefity, stravenky. V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail nada.nabelkova@post.cz

Kosmetička

Prodávající
Naďa Sovová