Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník klientského místa

Pracovník klientského místa

Zlín
16. 5. 2017 - 08:52

Popis

Hledáme pracovníka klientského místa.
Pracovní náplň:
- vyplňování formulářů daty získanými od klientů či obchodníků
- příprava smluvní dokumentace k prodávaným produktům
- vlastní obchody
- navolávání klientů, domlouvání schůzek pro poradce
- asistence při jednání s klienty
- odbavování pošty
- provoz klientského místa – nákupy spotřebního materiálu, základní úklid, organizace pracovních porad apod.
- práce na PC – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Pracovní náplň: - vyplňování formulářů daty získanými od klientů či obchodníků - příprava smluvní dokumentace k prodávaným produktům - vlastní obchody - navolávání klientů, domlouvání schůzek pro poradce - asistence při jednání s klienty - odbavování pošty - provoz klientského místa – nákupy spotřebního materiálu, základní úklid, organizace pracovních porad apod. - práce na PC – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
Nabízíme
ZDARMA školení, prostory na lukrativním místě ve Zlíně, internet, mobilní služby.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Roman Oncirk