Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní specialista/ka společnosti - 100 Reality, s.r.o.

Obchodní specialista/ka společnosti - 100 Reality, s.r.o.

Praha
1. 2. 2017 - 13:08

Společnost 100 Reality, s.r.o. s radostí přijme do svého týmu posilu pro obchod s realitami.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
Pracovní náplň: Hlavním úkolem na této pozici je zajistit organizační náležitosti pro obchodní tým zaměřující se na obchod s nemovitostmi. Koordinace dodavatelů a obchodníků. Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty. Zajištění propagace a prezentace společnosti. Správa interního realitního softwaru. Akvizice – kontaktování potencionálních zákazníků z interního softwaru i osobně. Práce se smlouvami a dokumenty potřebnými k obchodu Upřednostníme uchazeče s: Minimálně SŠ vzdělání. Kreativní myšlení a dobrý písemný projev. Uživatelské znalosti - Word, Excel, Outlook, PowerPoint. Reprezentativní vystupování a osobní odpovědnost. Vysoké pracovní nasazení a chuť pracovat. Zájem o reality a služby klientům. Lidský a zodpovědný přístup k našim klientům. Chuť učit se a rozvíjet své znalosti v oboru realit. Po zaučení, schopnost samostatně pracovat. Fyzická zdatnost.
Nabízíme
Zajímavou pracovní náplň. Obchodní i osobní růst. Fixní stálý měsíční příjem + prémie. Zaškolení. Moderní a efektivní informační systém. Vlastní vzdělávací systém formou školení a seminářů. Telefonní paušál, notebook. Práce na pobočce i v terénu.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
100 REALITY