Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodně administrativní pracovník

Obchodně administrativní pracovník

Opava
10. 2. 2017 - 18:45

Hledáme člověka, který má odvahu se učit novým dovednostem a hledat netradiční řešení. Pokud se nebojíte výzev a máte ambici být víc než jen kolečko v soukolí, jste vhodný adept do našeho týmu.

Co vás čeká

komounikace se zahraničními zákazníky
administrace nabídek a poptávek
komunikace s projekt manažerem
organizování expedice a dopravy zásilek

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka Komunikativnost Velmi dobrá znalost programů MS Office Pečlivost a systematičnost Řidičský průkaz Výhodou bude: Zkušenost se zahraničním obchodem Schopnost číst strojírenské výkresy Technické vzdělání, či praxe Znalost grafických nebo CAD programů
Nabízíme
Osobní růst a možnost dalšího vzdělávání podle vašich priorit praxi v zahraničním obchodě pod vedením zkušených kolegů klíčovou pozici v malé obchodní firmě s možnosti kariérního růstu odpovídající platové ohodnocení a technické vybavení

Prodávající
Roman Gola