Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Junior účetní 26-50.000 Kč Praha 2, Praha 4

Junior účetní 26-50.000 Kč Praha 2, Praha 4

Praha
21. 3. 2019 - 18:50

Popis

hledáme 2 zaměstnance na pozici junior účetní
Požadujeme:
• Min. základní znalosti účetnictví a min. znalosti daní
• Psaní nejlépe všemi 10 prsty na klávesnici
• SŠ vzdělání nejlépe obchodní akademie
• výhodou je praxe na obdobné pozici je, ale není podmínkou
• Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, E-mail, apod.)

Nabízíme:
• Nové pracovní zkušenosti a možnost růstu ve skupině firem
• Práci v centru Prahy u metra, korektní pracovní podmínky
• Odpovídající ohodnocení s možností růstu
• Systém zaměstnaneckých výhod

Hlavní náplň práce:
• Vedení účetnictví, příprava podkladů, spolupráce s hlavní účetní
• Spolupráce s vedením společnosti a hlavní účetní
• Ostatní administrativa ve firmě

Místo pracoviště: Praha 2 nebo Praha 4 poblíž metra
Typ pracovního poměru: HPP / VPP / nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici netelefonujte, nezadávejte jen "odpovědět" na tomto portálu, ale zašlete své aktuální foto a svůj životopis na jana(zavináč)ascalon.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou se zajímáte.

Prosím, neklikejte na "odpovědět" zde na hyperinzerci, ale napište přímo na náš e-mail jana zavináč ascalon tečka cz.

Odesláním emailu souhlasíte s poskytnutím a zpracováním Vašich osobních údajů společností ASCALON CZ, s.r.o. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete samozřejmě kdykoli písemně ukončit odesláním takového požadavku e-mailem na stejnou adresu.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
Požadujeme: • Dobré znalosti účetnictví a daní • Středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru (Obchodní akademie, apod.) • Odolnost vůči stresu, pro-aktivní přístup • Praxe na obdobné pozici je výhodou, ale né podmínkou • Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, E-mail, apod.)
Nabízíme
Nabízíme: • Další pracovní zkušenosti a možnost růstu • Práci v centru Prahy, korektní pracovní podmínky • Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu • Systém zaměstnaneckých výhod Prosím, neklikejte na "odpovědět" zde na hyperinzerci, ale reagujte přímo na výše uvedný e-mail. Měsíční odměna je v tomto inzerátu uvedena jako naprosto orientační. Záleží především na Vašich výsledcích a schopnostech.

Prodávající
ASCALON CZ - účetní firma