Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní referent pro projekt FITFUTURE.cz

Obchodní referent pro projekt FITFUTURE.cz

Celá ČR
29. 4. 2016 - 23:54

Popis

Hledáme nové kolegy(ně) na pozici obchodní referent.

Náš projekt nabízí poznání jednoduché cesty k rychlému a efektivnímu výdělku.

Díky našemu individuálnímu systému školení získáte obchodní dovednosti použitelné v jakémkoliv oboru.

Na této pracovní pozici bude Vaším úkolem:

- registrace poskytovatelů sportovních služeb
- prezentace našeho projektu a jeho výhod
- stanovení jasných pracovních cílů ve svém regionu

- informujte se na 776363059
- své CV zasílejte na info@fitfuture.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní referent
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- Hlavně chuť a ochotu pracovat - Spolehlivost
Nabízíme
- Jednoduchou a přitom zajímavou obchodní činnost - Neomezenou pracovní dobu - Možnost kariérního růstu - Dlouhodobou spolupráci

Prodávající
Fitfuture.cz