Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Manažer/ka vzdělávání

Manažer/ka vzdělávání

Moravskoslezský kraj
15. 8. 2016 - 12:47

Agentura AKADEMIA CZ působí na poli vzdělávacích programů již od roku 2011. Kurzy, které pravidelně pořádáme, vycházejí nejen z potřeb a požadavků samotných firem, ale zejména jejich zaměstnanců a široké veřejnosti.

AKADEMIA CZ hledá do svého týmu MANAŽERA/KU VZDĚLÁVÁNÍ

Pracovní náplň: prodej vzdělávacích kurzů, ovládání sociálních sítí, propagace společnosti, spolupráce s lektory, správa webových stránek

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní ředitel, manažer
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: - min.SŠ vzdělání s maturitou - spolehlivost - schopnost pohotově reagovat - pracovitost, samostatnost - orientace v platné legislativě v oblasti vzdělávání - organizační schopnosti
Nabízíme
Nabízíme: - práce na dohodu nebo HPP - zajímavé finanční ohodnocení - možnost variabilní pracovní doby - firemní benefity - práce v přátelském kolektivu - příjemné a klidné pracovní prostředí - firemní akce a školení Nástup možný ihned. Své životopisy včetně průvodního dopisu zasílejte na email: jitka@cmelacek.cz kontakt: Jitka Hanáková

Prodávající
Marie Rýparová