Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technický manažer obchodu

Technický manažer obchodu

Otice
31. 1. 2017 - 20:43

CHCETE SE UČIT PRAXÍ U DYNAMICKY SE ROZVÍJEJÍCÍ SPOLEČNOSTI?
HLEDÁTE STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ?
CHCETE NASTARTOVAT SVOU PROFESNÍ KARIÉRU?
do svého týmu hledáme spolupracovníka na pozici
TECHNICKÝ MANAŽER OBCHODU

HPP
nástup IHNED!

Náplň práce:
• péče o stávající zákazníky (udržování a rozvíjení vztahů)
• vyhledávání nových obchodních příležitostí, kontaktování nových zákazníků
• spolupráce s technickým týmem na obdržených poptávkách- poptávání kooperací, materiálů
• kontrola plynulosti zakázek, dodacích lhůt • příprava cenových nabídek- kalkulace
• pomoc při realizaci svěřených projektů

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní ředitel, manažer
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• VŠ/SŠ vzdělání • praxe na obdobné pozici výhodou • technické znalosti podmínkou • velmi dobré organizační schopnosti • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, svědomitost • výborné komunikační dovednosti • logické myšlení, orientace v obchodní administrativě • komunikativní anglický jazyk podmínkou
Nabízíme
• motivační finanční ohodnocení dle Vašich výkonů a výkonů společnosti • rozmanitou, zajímavou a samostatnou práci • perspektivní zaměstnání v přátelském kolektivu • firemní benefity • HPP, nástup ihned

Prodávající
Lucie Vehovská