Obchodní zástupce, ve spolupráci pro společnost T-Mobile

08.01. 18:43 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Obchodní zástupce
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiProdej, obchod, zákaznický servis
ProfeseObchodní zástupce
Místo výkonu práceBrno
Odměna za práci25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: • Komunikativní osobnost • Spolehlivost • Základní znalost práce na PC • český jazyk • Praxe na obchodní pozici výhodou (ideálně direct nebo telemarketing)

Nabízíme: • Dlouhodobou spolupráci na HPP • Průměrná mzda 25.000 čistého • Průběžné vzdělávání • Nástup možný ihned Benefity • Stravenky • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Popis:

Na brněnskou pobočku hledáme zkušeného obchodníka, který má telefonování v krvi. Jste to Vy? Svěříme Vám péči o SoHo zákaznický segment společnosti T-Mobile, Vaším hlavním úkolem bude akvizice nových zákazníků a související administrativa.

Nabízíme stravenky, zvýhodněný mobilní tarif pro soukromé využití a férové ohodnocení skládající se z fixní a bonusové složky = Vaše průměrná mzda bude 25.000 čistého. Šikovný obchodník si však přijde až na dvojnásobek.

Náplň práce

• Telefonické oslovování stávajících i nových klientů

• Administrativa

Místo výkonu práce

• Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 , nebo na personalista@hanya.cz. Do e-mailu přiložte prosím strukturovaný životopis.

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Brno - město

Číslo inzerátu:

12658971

Počet zhlédnutí:

75 333x

Zhlédnutí detailu:

55x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 089 inzerátů