Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce, ve spolupráci pro společnost T-Mobile

Obchodní zástupce, ve spolupráci pro společnost T-Mobile

Brno
9. 1. 2017 - 21:08

Na brněnskou pobočku hledáme zkušeného obchodníka, který má telefonování v krvi. Jste to Vy? Svěříme Vám péči o SoHo zákaznický segment společnosti T-Mobile, Vaším hlavním úkolem bude akvizice nových zákazníků a související administrativa.
Nabízíme stravenky, zvýhodněný mobilní tarif pro soukromé využití a férové ohodnocení skládající se z fixní a bonusové složky = Vaše průměrná mzda bude 25.000 čistého. Šikovný obchodník si však přijde až na dvojnásobek.

Náplň práce
• Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
• Administrativa

Místo výkonu práce
• Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 , nebo na personalista@hanya.cz. Do e-mailu přiložte prosím strukturovaný životopis.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- Komunikativní osobnost - Spolehlivost - Základní znalost práce na PC - český jazyk - Praxe na obchodní pozici výhodou (ideálně direct nebo telemarketing)
Nabízíme
- Dlouhodobou spolupráci na HPP - Průměrná mzda 25.000 čistého - Průběžné vzdělávání - Nástup možný ihned Benefity - Stravenky - Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Prodávající
František Honzírek