Práce v obchodní službě - pojišťovací poradce

11.01. 11:12 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Obchodní zástupce
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiProdej, obchod, zákaznický servis
ProfeseObchodní zástupce
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Středoškolské vzdělání zakončené závěrečnou zkouškou. Uživatelská práce na PC. Komunikační dovednosti, příjemné vystupování, umění naslouchat. Zápal a nadšení pro obchod.

Nabízíme: MetLife vás bude bavit! V prvním roce Vám zajistíme zajímavou finanční podporu, kvalitní a bezplatné zaškolení, nadprůměrné ohodnocení s neomezenou výší příjmů, které záleží jen na Vaší aktivitě. Navíc pro vás máme možné benefity – vizitky, příspěvek na notebook či osobní automobil. Nemáte zkušenosti v tomto oboru? Nevadí, učený z nebe nespadl - do začátku dostanete maximální podporu od svého manažera. Pracujte flexibilně - práci i návštěvy u klientů si naplánujte podle vašich časových možností. Zázemí budete mít v naší nové kanceláři v centru města.

Popis:

Líbilo by se vám pracovat v nadnárodní společnosti se silným a stabilním postavením na trhu?

Máte střední školu, umíte pracovat na PC? Pracujete rádi s lidmi a umíte jim naslouchat?

Jste obchodníkem tělem i duší? Chcete mít flexibilní pracovní dobu a být odměňováni za skutečně odvedenou práci?

Přidejte se k nám a pracujte pro světovou špičku v životním pojištění!

Co budete dělat:

Starat se o stávající klienty a hledat nové obchodní příležitosti. Sjednávat s klienty naše služby podle jejich potřeb a požadavků.

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Moravskoslezský kraj

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12666499

Počet zhlédnutí:

71 790x

Zhlédnutí detailu:

60x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 089 inzerátů