Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj
18. 1. 2017 - 07:54

Využijte neopakovatelné situace na trhu, kdy si statisíce podnikatelů budou muset pořídit nějaký produkt pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Baví Vás získávat nové zákazníky a chcete, prodávat produkt, který přinese zjednodušení do života mnoha lidí? Máte rádi svobodu a dokážete pracovat samostatně? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

-prodej spolehlivého pokladního hardwaru i softwaru
-aktivní vyhledávání nových zákazníků

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
-schopnost získávat nové zákazníky a uzavírat s nimi obchod -reprezentativní a komunikativní osobnost -samostatnost -vlastní tablet pro prezentaci(není nutnost)
Nabízíme
Výdělek závisí pouze na Vašich dovednostech prodat produkt. Provize za 1 běžný obchodní případ je cca 300 - 2000,-. Dle našich dosavadních zkušeností víme, že se dá zrealizovat bez problémů několik obchodů za pár hodin.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Martin Dvořák