Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Product manager

Product manager

Hlavní město Praha
29. 12. 2016 - 13:55

Jsme přední velkoobchodní skupina v evropském odvětví automobilových náhradních dílů a hledáme do našeho kolektivu kolegu na pozici Product managera.

Náplň práce:
Analýza trhu a následné aplikování získaných informací na produkty (cenotvorba)

Komunikace s dodavateli, nakupování a domlouvání výhodných podmínek

Příprava podkladů pro import a export

Nastavování potřebných zásob na skladech

Podpora prodejního týmu

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Office manager
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání, logické a analytické myšlení, alespoň základní znalost anglického jazyka, dobrá znalost práce na PC (především MS Excel), orientace na trhu s automobilovými díly výhodou
Nabízíme
Zázemí prosperující stabilní společnosti, práci na hlavní pracovní poměr, příjemné pracovní prostředí, velkou míru zodpovědnosti a možnost kariérního i platového růstu, firemní výrobky za zvýhodněné ceny, nástup ihned nebo dohodou

Prodávající
Pavel Krčma