Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí kanceláře

Vedoucí kanceláře

Brno
20. 2. 2017 - 22:50

Jsme společnost která se zabývá finančním poradenstvím, domlouváme schůzky pro naše obchodní zástupce. Nejedná se o prodej produktů!Hledáme vedoucího menšího call centra přímo v centru Brna.
Náplň práce:
• Řízení a rozvoj call centra
• Nábor a školení týmu operátorů (10-15 operátorů)
• Komunikace s poradci, dohled nad objednávkou
• Zpracovávání výsledků a reportů

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Office manager
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
• Minimálně SŠ vzdělání  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou)  • Znalost MS Office  • Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem  • Zkušenosti s vedením týmu  • Schopnost týmové i samostatné práce  • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce
Nabízíme
•dlouhodobá spolupráce na HPP •příjemné a dynamické pracovní prostředí •možnost kariérního růstu •pružná pracovní doba •Jistý fix + bonusy •Mzdové rozpětí (35 000Kč - 50 000Kč) •firemní PC+telefon,tafir

Prodávající
Eliška Kratochvílová