Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBSLUHA CNC STROJŮ

OBSLUHA CNC STROJŮ

Nový Jičín
14. 7. 2016 - 11:00

Pro našeho klienta, společnost Hanon Systems Autopal s.r.o., sídlící v Novém Jičíně, která se zabývá výrobou klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl, realizujeme výběrové řízení pracovníků do KMENOVÉHO STAVU. K rozšiřování týmů společnosti dochází v rámci zahájení provozu nové výrobní haly v Novém Jičíně (vedle DHL). Hledáme vhodné kandidáty na pozici:
NÁPLŇ PRACOVNÍ POZICE:
• obsluha CNC strojů, především ohýbacích a tvářecích
• základní nastavení CNC stroje
• provádění operací na jednotlivých dílcích a dílech
• následná kontrola dílců a dílů po operaci – vizuální, kvalita, apod.
POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
• SOU nebo SŠ vzdělání, technické obory výhodou
• praxe na obdobné pozici alespoň ½ roku výhodou
• základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace
• manuální zručnost
• pečlivost a aktivní přístup k práci
• zdravotní způsobilost
• ochota pracovat na třísměnný provoz
• schopnost týmové spolupráce na pracovišti
NABÍZÍME VÁM:
• mzda – 22.500 Kč – 26.000 Kč/měsíc
• HPP (hlavní pracovní poměr) jako KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC Hanon Systems Autopal s.r.o.
• výkonnostní odměny, příplatky za směnnost, přesčasy, 13. a 14. plat apod.
• příspěvek na stravu, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní pojištění apod.
• další řada odměn a benefitů dle kolektivní smlouvy s odborovou organizací
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
• Nový Jičín
TERMÍN NÁSTUPU:
• Od 1. 9. 2016
V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O NABÍZENOU PRACOVNÍ POZICI NÁM LASKAVĚ ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTPIS NA E-MAIL: petr.zatko@comacjobs.cz NEBO NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. 774 332 525

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor CNC strojů
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
26000
Požadujeme
• SOU nebo SŠ vzdělání, technické obory výhodou • praxe na obdobné pozici alespoň ½ roku výhodou • základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace • manuální zručnost • pečlivost a aktivní přístup k práci • zdravotní způsobilost • ochota pracovat na třísměnný provoz • schopnost týmové spolupráce na pracovišti
Nabízíme
• mzda – 22.500 Kč – 26.000 Kč/měsíc • HPP (hlavní pracovní poměr) jako KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC Hanon Systems Autopal s.r.o. • výkonnostní odměny, příplatky za směnnost, přesčasy, 13. a 14. plat apod. • příspěvek na stravu, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní pojištění apod. • další řada odměn a benefitů dle kolektivní smlouvy s odborovou organizací

Prodávající
Simona Brodíková