Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor/ka výroby - montáž

Operátor/ka výroby - montáž

Žatec
8. 6. 2017 - 21:04

Hledáme spolehlivé a manuálně vzručné zaměstnance. Není nutné mít speciální vzdělání, pokud jste připraveni naučit se nové věci.
Náplň práce: - Obsluha zařízení při montáži výrobků. - Kontrola výrobků v rámci pravidel kvality a produktivity.
Zaměstnanecké výhody, benefity

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- Zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu - Manuální zručnost - Spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce
Nabízíme
21000 - 24000 Kč/ měsíc - možnosť záloh - možnost presčasů - stravování zdarma - zabezpečené ubytování

Prodávající
Samuel Štiavnický