Vydělávejte až 27 400 CZK jako operátor!

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiVýroba, průmysl a provoz
ProfeseOperátor výroby
Odměna za práci27 400 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Základní vzdělání.

Nabízíme: ATRAKTIVNÍ A STABILNÍ VÝDĚLEK
Proč se tuto práci vyplatí získat? Především si tu budete moct opravdu velmi dobře vydělat a vaší mzdu budeme později i navyšovat. Zvýšení výdělku bude záviset jen a jen na vaší šikovnosti. Celkově tu můžete získat plat až 27 400 CZK!

RŮZNÉ BONUSY A PŘÍPLATKY
Ke mzdě budete moct získat množství příplatků, díky kterým svůj plat velmi lehko navýšíte. Máme pro vás například bonus za osobní ohodnocení, všechno závisí na vaší šikovnosti. Samozřejmostí jsou příplatky za noční směny, vícesměnový režim, práci přes víkendy anebo přesčasy. A to zdaleka není všechno! Je jen na vás a vaší snaze, kolik si vyděláte. V případě, že hledáte práci jako pár, je tato pracovní nabídka pro vás ta pravá. Zabezpečte si svojí práci ještě dnes a pracujte se svojí polovičkou.

PŘÍSPĚVKY, DÍKY KTERÝM UŠETŘÍTE
Skvělé je i to, že ačkoliv budete mít výborný výdělek, na spoustu věcí vám přispějeme. Díky tomu nebudete muset utrácet nad rámec a zůstane vám víc. Ubytování a dopravu do práce vám zabezpečíme my v naší režii. Díky tomu se nebudete muset bát o střechu nad hlavou. Se vším podstatným vám pomůžeme. Stačí jen přijít!

Popis: Hledáte stabilní práci s dobrým mzdovým ohodnocením a pracovními podmínkami? Pracujte u těch nejlepších! Český automobilový průmysl nabízí širokou nabídku práce na různých pozicích. Využijte možnosti být u zrodu nejnovějších modelů aut, které jsou zárukou kvality. V nové práci je budete mít přímo na dosah. Každý den budete součástí nejmodernějších výrobních procesů. A tím se přece nemůže chlubit každý!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13172631

Počet zhlédnutí:

44 730x

Zhlédnutí detailu:

258x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 150 inzerátů