Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor/-ka gumárenské výroby

Operátor/-ka gumárenské výroby

Červený Kostelec
31. 7. 2017 - 07:03

Chceš si vydělat slušné peníze? Přijď pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí, hledáme zaměstnance na pozici operátora/-ky výroby.
Pracovní náplň:
výkon dělnických gumárenských profesí tj. spojování vylisovaných profilů

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
28000
Požadujeme
Předpoklady: odpovědnost spolehlivost manuální zručnost ochota pracovat v nepřetržitém provozu práce je vhodná pro ženy
Nabízíme
Nabízíme: mzdu po zapracování včetně benefitů 25.000 Kč příspěvek na dovolenou a Vánoce 3.000 Kč 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní karta příspěvek na čištění pracovních oděvů možnost odborného růstu zajištěna firemní doprava zdarma (ve směru Náchod - Červený Kostelec, Úpice - Červený Kostelec) zajišťujeme ubytování v okolí pracoviště Pracoviště: Červený Kostelec V případě zájmu nás kontaktuj na e-mail: personalni@pracelehce.cz nebo na tel: +420 604 250 367.

Prodávající
Veronika Zimová