Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vydělávejte na Moravě do 23 500 Kč, ubytování zdarma!

Vydělávejte na Moravě do 23 500 Kč, ubytování zdarma!

Celá ČR
4. 8. 2017 - 17:00

Získejte práci jako montér autosedaček! Vydělat můžete do 23 500 Kč, k tomu navíc získáte dopravu a ubytování zdarma! Čeká na vás zaměstnání v moderním a čistém pracovním prostředí a k tomu mnoho dalších výhod. Začněte svou kariéru na Moravě u jedné z největších značek v automobilovém průmyslu!

Náplň práce:

• montáž kovových konstrukci sedadel do automobilů
• kontrola hotových výrobků, manuální kontrola
• balení a hlášení poruch

Volejte 724 439 961 nebo píšte na pracenamorave@express-people.com

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
23500
Požadujeme
- práce je vhodná pro všechny, co chtějí získat praxi v mezinárodní automobilové společnosti a být u zrodu komponentů pro největší a nejznámější značky - předchozí zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu jsou výhodou, ne však podmínkou
Nabízíme
• Výdělek od 23 500 Kč • možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatní pásce (např. příplatek 100% svátek, 40% víkend) • Jednorázový bonus ve výši 3000 Kč po zkušební době • nadstandardní ubytování ZDARMA • příspěvek na stravování • možnost kariérního růstu a po 3 měsících zvýšení mzdy • 13. a 14. plat vyplácený 2-krát v roce • výkonnostní bonusy a příplatky • stabilní práci na HPP • práci v čistém prostředí, v moderní výrobní hale

Prodávající
info@manuvia.com