KOORDINÁTOR/KA, ASISTENT/KA ŘEDITELE + KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Liberec

22.02. 09:11 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Ošetřovatel
Obor činnostiZdravotnictví, farmacie a sociální péče
ProfeseOšetřovatel
Místo výkonu práceLiberec
Odměna za práci14 320 Kč měsíčně
Popis: Náplň práce:
-Jedná se o pracovní místo půl úvazku koordinátor(ka)/asistent(ka) odborného ředitele organizace a půl úvazku přímá péče v sociálních službách.
-Zpracovávání dokumentace, kontrola účetních dokladů, evidence došlé a odeslané pošty, vyřizování korespondence, zajišťování administrativní agendy a vedení evidence úkolů příslušného organizačního útvaru a sledování termínů jejich plnění, přepisování textů, etc.
-V případě nutnosti též přímá práce s klienty jednotlivých zařízení.
-Dům na půl cesty je pobytová sociální služba pro mladé dospělé (tj. od 18 - 26) vycházející z dětských domovů, diagnostických ústavů, popřípadě z výkonu trestu. Náplní práce je přímá práce s uživateli Domu na půl cesty Liberec. Do této spadá; sociálně-terapeutická činnost, pomoc při uplatňování práv uživatele, pomoc při zvyšování sociálních kompetencí a sociální mobility každého jednoho uživatele, pomoc při snaze o uplatnění na trhu práce.
-Cílem K-centra Liberec je informovat klienty o rizicích spojených s užíváním drog, vést klienty k co nejbezpečnější aplikaci a zároveň jim poskytovat takové služby, které vedou ke snížení nejen fyzických, ale i psychických a sociálních rizik a poškození vyplývajících z užívání těchto látek. K-centrum Liberec pomáhá klientům získat, udržet a posílit motivaci ke změně životního stylu směrem k abstinenci. Ve vztahu ke společnosti se podílí na ochraně veřejného zdraví a osvětové činnosti.
-Požadujeme:
-- věk min. 21 let
-- vzdělání: min. SŠ (výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
-- orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
-- schopnost komunikace a práce s lidmi
-- samostatnost
-- základy práce na PC - Windows, MS Office, Excel, internet
-- čistý trestní rejstřík
-- rychlé psaní na klávesnici, ovládání výpočetní techniky, zejména využívání textových editorů, znalost pravidel pravopisu i pravidel pro úpravy korespondence a pro poštovní styk. Dále pak soustředěnost, dobrá paměť, trpělivost, spolehlivost, přesnost.
-Nabízíme:
-- zázemí dobře profilované organizace v oboru
-- zajímavou práci ve stabilním týmu
-- supervizi a metodické vedení
-- možnost vzdělávání v oboru
-Finanční ohodnocení:
-- dle platových tabulek (14 320,-- hrubého bez předchozí praxe)
-Zájemci zašlou:
-- strukturovaný životopis
-V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 10. 3. 2017 výše požadované dokumenty na email: reditel.lbc@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Oblast inzerce:

Liberec

Číslo inzerátu:

12801324

Počet zhlédnutí:

1 230x

Zhlédnutí detailu:

22x

Podobné inzeráty jako KOORDINÁTOR/KA, ASISTENT/KA ŘEDITELE + KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Liberec

ASISTENT/KA ŘEDITELE REALITNÍ KANCELÁŘE (..

České Budějovice

08.06.2017

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 964 inzerátů