Osobní asistence - DPP Olomouc

28.02. 09:33 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Ošetřovatel
Obor činnostiZdravotnictví, farmacie a sociální péče
ProfeseOšetřovatel
Místo výkonu práceOlomouc
Odměna za práci75 Kč měsíčně
Popis: Pracoviště: Olomouc a okolí.
-Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením.
-Požadavky:
-Vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - pracovník v sociálních službách
-Výhodou praxe v sociálních službách, bydliště v Olomouci
-Flexibilní a pravidelné časové možnosti, práce i o svátcích a víkendech, večery i dopoledne dle požadavků klientů
-Zodpovědné a spolehlivé jednání, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email)
-Nabízíme:
-Finanční odměnu ve výši 75Kč/hod, navýšení po zácviku, příplatek za víkendy a svátky
-Smlouvu ve formě DPP
-Pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky
-Pracovní náplň:
-Úkony osobní asistence - doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost
-Spolupráce s koordinátorem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích
-Výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou
-V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační email se souhlasem s uchováním Vámi poskytnutých údajů po dobu 1 roku na níže uvedené kontaktní údaje a to nejpozději do 31. 3. 2017. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OSOBNÍ ASISTENT - výběrové řízení.
-První kontakt je možný POUZE mailem nebo poštou.
-Kontakt: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Osobní Asistence, Lužická 7, 77900 Olomouc, Tel: 585 754 924, 777 974 455, Email: asistence@trendvozickaru.cz

Oblast inzerce:

Olomouc

Číslo inzerátu:

12821068

Počet zhlédnutí:

1 625x

Zhlédnutí detailu:

28x