Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Rodinný bankéř - Modrá pyramida a.s.

Rodinný bankéř - Modrá pyramida a.s.

Kutná Hora
9. 6. 2016 - 21:05

Popis

Popis pozice:

- Komunikace s klienty
- Prezentace služeb společnosti
- Péče o svěřený klientský kmen
- Vedení obchodních jednání s klienty
- Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Osobní bankéř
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání - Samostatnost, cílevědomost, profesionální vystupování - Maximální nasazení, flexibilitu a odpovědnost - Organizační a komunikační dovednosti - Ochotu dále se vzdělávat
Nabízíme
- Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu s počáteční finanční podporou až 60.000 Kč - Nadstandardní bezplatné školení a podpora - Zázemí silné a zavedené společnosti - Prostor pro seberealizaci - Firemní benefity

Prodávající
Dalibor Hovorka