Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Realitní makléř s neomezeným výdělkem a bez poplatků RK

Realitní makléř s neomezeným výdělkem a bez poplatků RK

Praha
28. 4. 2017 - 19:37

Hledáme nového kolegu / novou kolegyni do našeho mladého a přátelského týmu!

Co říká Dream House Reality o sobě:

Realitní kancelář Dream House Reality nabízí kompletní realitní servis. Naše zkušenosti jsou zárukou úspěšného a bezstarostného prodeje či pronájmu nemovitostí. Lidský a férový přístup, jasné podmínky spolupráce.

Přidejte se k nám i vy a zjistěte, že realitní obor se dá dělat lépe. Dáváme všem našim makléřům moderní nástroje a propracovaný systém školení, díky kterému mají možnost se stát v krátké době profesionály.

NÁPLŇ PRÁCE realitního makléře...

· zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí
· osobní a telefonický kontakt s klienty
· vedení obchodních jednání
· domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
· aktivní vyhledávání nemovitostí
· jedním slovem “obchodovat a komunikovat” ;-)

Pokud Vás zajímá náplň práce REALITNÍHO MAKLÉŘE, neváhejte a stavte se u nás na kávu, na všechny Vaše otázky Vám rádi nezávazně odpovíme. Na novou kariéru a dosažení Vašich snů je ideální čas.

Vaše chuť do práce je naší odměnou. Těšíme se na Vás…

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Realitní makléř
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
HLEDÁME kolegu, makléře, který.. · má touhu být úspěšný obchodník · se nudí v současném zaměstnání a chce zkusit něco nového a jedinečného · oceňuje příležitost prakticky neomezeného výdělku · je schopen samostatně pracovat · je aktivní a důsledný · je seriózní a zodpovědný · nebojí se překonávat překážky · nemá problém navázat nový kontakt osobně i po telefonu · má příjemné vystupování a rád komunikuje s lidmi · je ochotný se učit
Nabízíme
NABÍZÍME realitním makléřům… · možnost práce na ŽL · průměrný měsíční výdělek: 30 000 Kč - 60 000 Kč · vysoce motivační odměňovací systém (provize až 60%) s pravidelnými soutěžemi · zázemí moderní společnosti v blízkosti centra Prahy · propracovaný systém zaškolení (vhodné i pro nezkušené obchodníky) · práci bez poplatků RK (pracovní místo, inzerce nemovitostí, administrativní podpora ZDARMA) · podpora vlastního mentora, asistentky společnosti, advokátní kanceláře · SIM karta s neomezeným voláním a internetem v mobilu (i pro soukromé účely)

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Nikol Králíková