Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Elektrikář, instalatér, svářeč, montér klimatizací (Ž/M)

Elektrikář, instalatér, svářeč, montér klimatizací (Ž/M)

Zahraničí
21. 7. 2016 - 22:51

Popis

ewiko Personal GmbH

Jsme německá pracovní agentura. Zaměstnáváme řadu schopných odborníků jako: elektrikář, instalatér, montér sanitárních zařízení.

Právě hledáme nové zaměstnance pro práci v Německu na pozici:

Pracovní náplň:

-Povinnosti v souladu s provedenou profesí

Požadavky:
-Vyučení v oboru elektrikář, instalatér, svářeč nebo montér klimatizací
-Pracovní zkušenost v oboru výhodou
-Němčina na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-Německá pracovní smlouva
-Stabilní pracovní podmínky
-Atraktivní hodinový výdělek
-Platby denních diet
-Tarifní a oborové příplatky
-Příspěvek na Vánoce a na dovolenou
-Příplatky za přesčasové hodiny
-Příplatky za práci v neděli a o svátcích
-Organizaci ubytování

V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu nebo poštou:

Walter- Meckauer-Straße 33a
51067 Köln

bewerber@ewiko-personal.de
Tel. +49 221 467 589 80

Prodávající
Ewiko Personal