Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Řidič MKD

Řidič MKD

Středočeský kraj
21. 3. 2018 - 14:56

Stabilní stále se rozvíjející společnost Aircargo Transport hledá do svého týmu nové kolegy na pozici:

řidič MKD – samostatní řidiči i dvouposádky.

Náplň práce:
- přeprava leteckých zásilek v rámci EU
- manuálně nenáročná práce, vhodná i pro ženy nebo manželské páry
- nový vozový park, návěsy s posuvnou podlahou, friga, skříně – vše pravidelně servisováno
- turnusové služby 13/5, nebo zkrácený úvazek 13/13, služební vůz k dispozici pro střídání (odjezd Liberec nebo Buštěhrad u Kladna)
- 100% podpora dispečinku 24/7, pravidelný výplatní termín 1x měsíčně – mzda vždy včas na účtu.

Požadujeme :
• řidičské oprávnění C+E + profesní průkaz (digitální karta řidiče)
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost, zodpovědnost
• ADR základní (možno doplnit u nás na naše náklady)
• základní znalost AJ nebo NJ
• praxe v řízení kamionu (tahač + návěs), praxe v přepravě leteckých zásilek výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• motivující finanční ohodnocení, věrnostní program, příspěvek na důchodové připojištění
• přístup k novým technologiím a technickému vybavení
• další odborné vzdělávání
• nástupní hrubá mzda: 22.500,- Kč jednoposádka (nebo 19.125.- dvouposádka)
diety 45 EUR/den, po 6 měsících 47 EUR/den, po roce 49 EUR/den. Po zkušební době příspěvěk na důchodové spoření, každé dva roky navyšování základní mzdy.

Pokud splňujete uvedené požadavky, a máte o práci vážný zájem, kontaktujte Drahoslavu Ryndovou v kanceláři CZ-Beroun. Tel. +420 606 431 341, e-mail: drahoslava@aircargo-transport.eu

Řidič MKD

Prodávající
Aircargo Transport