Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Pardubický kraj
7. 1. 2016 - 06:50

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
Jedná se o kontrolu výrobků dle příslušných norem. Správa materiálové dokumentace. Vedení metrologie dle ISO 9001.

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:
ISOPLUS-EOP s.r.o.
Areál elektrárny Opatovice n.L.

KONTAKT:
Na e-mail: dohnal@isoplus-eop.cz, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
21000
Požadujeme
POŽADAVKY: SŠ vzdělání ve strojírenském oboru Znalost práce s programy Microsoft Office Minimálně základní znalost německého jazyka Samostatnost Pečlivost Spolehlivost Komunikativnost Ochotu učit se a dosáhnout svých pracovních cílů
Nabízíme
NABÍDKA: Perspektivní práce na hlavní prac.poměr ve stabilní zahraniční firmě Nástupní mzda 21.000 Kč/měsíčně VÝHODY: Systém příspěvku na důchodové připojištění Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele 5 týdnů dovolené 13. plat Pracovní doba Po - Pá (7,5h/den) Po zapracování možnost finančního růstu

Zavřít Zavřít
Kupující