Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník vypěňování

Pracovník vypěňování

Pardubický kraj
20. 1. 2017 - 12:20

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
Vypěňování (PUR izolace) potrubních dílů předizolovaného potrubí
Práce ve 2-směnném provozu

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:
ISOPLUS-EOP s.r.o.
Areál elektrárny Opatovice n.L.

V případě zájmu zašlete životopis na udrzal@isoplus-eop.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Vyučení v technickém oboru Pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
Nabízíme
Perspektivní práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní zahraniční firmě Mzda 13600,- - 21100,- Kč dle praxe a výkonu VÝHODY: Systém přípsěvku na důchodové připojištění. Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele 5 týdnů dovolené 13.plat

Zavřít Zavřít
Kupující