Home Práce, zaměstnání Práce v ČR REFERENT SERVISNÍ LINKY

REFERENT SERVISNÍ LINKY

Praha
26. 4. 2016 - 14:52

Popis

Náplň práce:
- příjem zákaznických reklamací, jejich evidence do systému, vystavování vratek
- denní telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, servisy a prodejci
- práce s tabulkami a databázemi

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- asertivita
- týmový hráč
- pozitivní myšlení
- důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
- výborné komunikační schopnosti a písemný projev
- upřednostňujeme slovensky mluvícího kandidáta
- znalost světového jazyka výhodou

Nabízíme:
- stravenky
- občerstvení na pracovišti
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní doba 8:00 - 16:00 hod.
- práce ve stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradici

Nástup: ihned
Plat: 19.000 Kč
Místo výkonu práce: Hlavní 318, Praha - Měšice, 250 64

V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ s fotografií na e-mail: radoslav.hunady@gorenje.com

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Pracovník reklamačního oddělení
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
19000
Požadujeme
- min. SŠ vzdělání s maturitou - asertivita - týmový hráč - pozitivní myšlení - důslednost, spolehlivost a zodpovědnost - výborné komunikační schopnosti a písemný projev - upřednostňujeme slovensky mluvícího kandidáta - znalost světového jazyka výhodou
Nabízíme
- stravenky - občerstvení na pracovišti - příjemné pracovní prostředí - pracovní doba 8:00 - 16:00 hod. - práce ve stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradici

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Jana Křivánková