Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Strážný, dozorce Věznice Rapotice

Strážný, dozorce Věznice Rapotice

Kraj Vysočina
13. 3. 2017 - 14:19

Vězeňská služba České republiky, Věznice Rapotice hledá vhodné kandidáty na služební místo:

DOZORCE/ oddělení výkonu trestu
STRÁŽNÝ/ oddělení vězeňské stráže

Náplň práce:
Zajišťování dozorčí služby ve věznici, nebo na nestřeženém pracovišti, zajišťování práv a povinností odsouzených umístěných v odděleních, provádění kontrolu ložnic odsouzených.
Nástup: dle dohody

Více informací poskytnou personalisté: Ing. et Ing. Tomáš Holánek tel.: 546 433 212 a Jana Košteková tel.: 546 433 211.

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník vězeňské služby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
* státní občanství České republiky * fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost * trestní bezúhonnost * středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
Nabízíme
* základní dobu služby příslušníka 37,5 hodiny týdně, * 6 týdnů dovolené v kalendářním roce, * naturální náležitosti jako je služební výstroj a výzbroj, * výsluhový příspěvek, * ozdravný pobyt v délce 14 kalendářních dní, * možnost ve volném čase využívat sportovní a rehabilitační zařízení

Prodávající
Tomáš Holánek